gototopgototop

پورتال انجمن صنایع آبکاری ایران

 

 

 

عید سعید باستانی را که میراث نیاکان ما در سراسر این گیتی است و شروع بهار را که سرآغاز شکوفایی تمامی طبیعت و زندگی نو برای کلیه انسانهاست به شما عضو فعال و همراه که همیشه یار و مددکار ما بوده اید و شما صنعتگر عزیز که در راه پیشرفت و تعالی صنعت این مملکت تلاش می کنید و شما هموطن عزیز در سراسر این گیتی تبریک میگوییم امید است در سایه همین تلاش ها میهن عزیزمان همیشه سرفراز و سربلند باشد.

 

 

آبکاریران 95 در تاریخ 16 لغایت 19 آذرماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با شکوه هر چه تمام تر برگزار گردید و پذیرای بازدیدکنندگان عزیز بود.

 از استقبال گسترده شما بازدیدکنندگان عزیز که با حضور سبزتان زینت بخش آبکاریران و غرفه انجمن بودید و با نظرات و پینشهادات خود ما را برای حضوری قدرتمندتر یاری کردید سپاسگزاریم 

 

 

 

 

پیش نویس نقشه راه صنعت آبکاری

 

صنایع کشور ما در چند دهه اخیر به علت وجود مسایلی از قبیل اقتصاد مبتنی بر نفت ، مشکلات سیاسی ( مانند جنگ تحمیلی ، تحریم ها و ... ) ، عدم ثبات نرخ ارز و بسیاری مسائل دیگر دچار مشکلات فراوانی شده ، این مشکلات باعث شده صنایع ما شرایط لازم برای پیشرفت و ارائه تولیدات با کیفیت برای رقابت با صنایع مشابه خارجی را نداشته باشد . لذا برای بهبود شرایط در صنایع کشور طراحی برنامه ای مدون و قانونمند برای هر یک از صنایع لازم و ضروری به نظر میرسد بر این اساس تشکل صنایع آبکاری سبز ایران( اتحادیه،انجمن ) برای رسیدن به این اهداف اقدام به تهیه برنامه ای نموده که از آن به عنوان نقشه راه یاد میشود.   ادامه مطلب

 

 

 

به اطلاع می رساند انجمن صنایع آبکاری ایران جهت مطلع ساختن فعالان صنعت آبکاری از وقایع صنعت، اقدام به ایجاد کانالی در تلگرام نموده است . جهت عضویت در این کانال به آدرس telegram.me/ipia1386 مراجعه نمایید. 

 

IRAN Plating Industerial  Association 

 

 

 

 

شما اینجا هستید  : خانه