gototopgototop

پورتال انجمن صنایع آبکاری ایران

نمایشگاه آبکاری 1396

آبکاریران 96 همزمان با نمایشگاه صنعت و با همکاری انجمن صنایع آبکاری ایران و شرکت ایدرو در نمایشگاه بین المللی تهران در تاریخ 14  الی 17 مهرماه 96 در سالن 38B برگزار می گردد لذا متقاضیان محترم که تمایل به مشارکت در بخش داخلی این نمایشگاه را دارند می توانند از امروز دوشنبه 96/3/1 با مراجعه به وب سایت نمایشگاه بین المللی صنعت به نشانیhttps://www.idro-sanat.com  نسبت به مطالعه  شرایط ، راهنمای ثبت نام و سپس عضویت در سایت اقدام نمایند.

گام اول: مراجعه به بخش سبز رنگ عضویت در سایت و ارسال درخواست عضویت. 

گام دوم: دریافت تایید عضویت، نام کاربری و رمز عبور توسط ایمیل (حدود سه الی پنج روز زمان برای بررسی و پاسخ به درخواست های عضویت مورد نیاز است.)

گام سوم: ورود به بخش قرمز رنگ ثبت نام در نمایشگاه، ارسال مدارک مورد نیاز و سپس انجام پرداخت آنلاین توسط کارت بانکی متصل به شبکه شتاب. 

در صورت وجود هرگونه ابهام، خواهشمند است از طریق ایمیل  این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید   و یا شماره تلگرام 092102717488 سوالات خود را مطرح نموده و در این موارد لطفا از تماس تلفنی با شرکت ایدرو پرهیز فرمایید. 

تذکر: لطفا در هنگام ثبت نام در فرم ثبت نام حتما قید شود "از طرف انجمن صنایع آبکاری" و پس از ثبت نام، متراژ غرفه مورد نظر خود را با شماره تلفن های 40-448422399 به دفتر انجمن اطلاع دهید.

 

تبلیغات

فروش مواد آبکاری، آبکاری فسفاته، تجهیزات آبکاری

آبکاری تجهزات آبکاری مواد آبکاری

 

اینجا محل تبلیغ شما است

  اطلاعات بیشتر 

44842240 و 4442239

شرایط درج آگهی در سایت انجمن


شما اینجا هستید  : خانه