نویسنده موضوع: پیشنهاد برای بهبودی تالار  (دفعات بازدید: 1998 بار)

محمد کاردی گر

• عضو تازه وارد
  • *
  • ارسال: 11
پیشنهاد برای بهبودی تالار
« : سپتامبر 15, 2011, 04:44:41 am »
سلام و عرض ادب
[color=maroon]احتراما در صورت مقدور بودن اگر حجم فایل هایی که به نوشته هایمان میتوان الصاق کرد را اضافه کنید بهتر میشود تا اطلاعات کافی را در اختیار همه اعضا قرار داد.
در غیر اینصورت اطلاعات را باید ایمیل کنیم که این کار باعث محروم شدن عده ای برای مشاهده اطلاعات میشود.[/color]
با تشکر و قدردانی فراوان.

Admin/مدیر تالار

• Administrator
  • عضو باسابقه
  • ارسال: 56
پاسخ : پیشنهاد برای بهبودی تالار
« پاسخ #1 : سپتامبر 15, 2011, 09:59:27 am »
با تشکر از پیشنهاد جنابعالی
حتما به مسئولین فنی درخواست بررسی فنی تقاضای شما ارسال خواهد شد
در ضمن فایل طلای مربوطه جنابعالی برای دفتر انجمن صنایع آبکاری هم ارسال شود تا در دسترس بقیه قرار گیرد

Admin/مدیر تالار

• Administrator
  • عضو باسابقه
« پاسخ #2 : سپتامبر 16, 2011, 07:06:07 pm »
با تشکر
حجم مطالب از 20 هزار کاراکتر به 30 هزار افزایش یافت. امیدواریم مناسب باشد.درصورت عدم امکان میتوانید در سایت خود و یا سایت انجمن ارسال و [u]ادرس مطلب[/u] نیز گذارده شود.

ترنم

• عضو تازه وارد
  • *
  • ارسال: 1
« پاسخ #3 : جون 30, 2012, 02:23:26 pm »
سلام
من تازه واردم
ولی نمی دونم کجا باید درخواست کمک کنم شما اصلا این قسمت و ندارید
مثلا من می خوام پروژه ارشدم و روی آبکاری کروم کار کنم ولی نیاز به راهنمایی دارم چون تقریبا اطلاعات اندکی ازش دارم
نمی دونم چطوری می تونم از یکی از اعضای انجمن راهنمایی بخوام روی آیکن هر عضو هم میری میگه شما امکان دسترسی نداری پس من چطوری راهنمایی بخوام و اصلا کجا مطرح کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مجبور شدم یه انتقادی بکنم تا شاید یکی جواب بده هر چند بعیییییییییییییید می دونم کسی جواب بده،همیشه همین طوریه به خاطر همین دلمو زیاد خوش نمی کنم.
با اینکه هنوز هیچی هیچی نشده ولی بازم:
با تشکر

Admin/مدیر تالار

• Administrator
  • عضو باسابقه
« پاسخ #4 : جولای 03, 2012, 11:05:14 pm »
با تشکر از جنابعالی
لطفا با دفتر انجمن تماس بگیرید و مورد خود را مطرح کنید در ضمن اگر شما عضو دانشجویی شوید میتوانید از خدمات اعضای دانشجویی که در بخش اعضا گفته شده بهره مند شوید
در ضمن متوجه نشدم که منظور شما از امکان دسترسی چیست ؟
اگه منظور از تالار است هر کس عضو شود میتواند ببیند و مطلب بنویسد و .. که شما هم در این بخش مطلب گذاشتید
اگه منظور تون سایت است که بیشتر مطالب قابل دیدن برای همه است فقط بخش کوچکی قابل دیدن همه نیست که میتوانید با عضو شدن کد بگیرید و زیر صفحه اصلی با رمز و کاربری خود وارد شوید
در ضمن منظور شما اگر کروم سخت است بزودی ایجاد میشود که میتوانید سئوالات خود را در ان بخش بپرسید
بازهم از نوشتن نظرتون ممنون
به امید روزی که همه در جواب دادن نیز مشارکت کنند نه فقط در سئوال کردن